Bajkowe lampy w pokoju dziecka

Bajkowe lampy w pokoju dziecka

Oświetlenie w pokoju dziecka często różni się od oświetlenia innych pomieszczeń. W oczach naszych pociech to nie funkcjonalność, a wygląd ma największe znaczenie. W zeszłym miesiącu pisaliśmy o niezwykłym lampach do wielu wnętrz. Dziś skupimy się jedynie na pokoju dziecięcym. 

Na początku przypomnijmy, iż w pokoju dziecka powinny być przynajmniej dwa źródła oświetlenia. Jedno główne, a drugie w formie lampki nocnej. Jeśli nasza pociacha zaczyna uczęszczać do przedszkola lub szkoły, pora zakupić trzecią lampkę – tą na biurku.

 

Wiele firm oferuje wiele ciekawych lamp, które w niebanalny sposób wypełnią pokój naszego dziecka.

Pierwszą lampą, jest lampa firmy Estiluz. Już na pierwszy rzut oka widać, że lampa wyróżnia się niecodzienną formą. Lampa ma kształt balona, który „wisi” przy suficie. Taka forma z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym domownikom. Jeśli światło wyda się zbyt słabe, można zamontować więcej niż jedną lampę.

Źródło zdjęć: www.estiluz.com

Jeśli nasza pociecha uwielbia sport, następna propozycja jest właśnie dla niej. Szczególnie przypadnie do gustu małym chłopcom, którzy uwielbiają grać w piłkę nożną. I taka właśnie lampa jest – ma kształt piłki nożnej. W ofercie są dostępne różne kolory.

Źródło zdjęć : lampylampy.pl

Inną ciekawą propozycją może być lampa w kształcie latawca. Z pewnością rozświetli swoim wyglądem zarówno pokój chłopca jak i dziewczynki. Kolorowa lampa w mig wpadnie w oko naszej pociesze.

Źródło zdjęć: lampylampy.pl

Także w przypadku oświetlenia znajdującego się przy łóżku mamy ogromne możliwości wyboru niezwykłych kształtów i kolorów wśród wielu ofert.

Jedną z ciekawszych jest lampa z oferty sklepu Asperatus. Jej wygląd nawiązuje do wspinającego się ludzika-żarowki po niewielkiej drabince. Jej nieduży kształt idealnie nada się jako lampa ścienna do wieczornego poczytania książeczki.

Źródło zdjęć : www.asperatus.pl

line
footer
Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes